Daj się zauważyć w Google!

O Nas

Net Solutions jest firmą zajmującą się e-marketingiem. Specjalizuje się w prowadzeniu kampanii reklamowych w linkach sponsorowanych (głównie Google AdWords). Zajmuje się również usługą pozycjonowania w wynikach wyszukiwania Google i tworzeniem oprogramowań na zlecenie lub udostępnia własne programy. Net Solutions organizuje również szkolenia z zakresu obsługi kampanii Google Adwords na różnych poziomach zaawansowania

Reklama poprzez linki sponsorowane jest bardzo skuteczna, ponieważ skierowana jest przede wszystkim do osób, które rzeczywiście jej szukają. Wpisując konkretne słowo w wyszukiwarce, internauta widzi naszą reklamę, tematycznie powiązaną z tym, czego szuka w Internecie. Dzięki temu kampania w linkach sponsorowanych jest precyzyjnie skierowana do określonej grupy docelowej. Dzięki zastosowaniu linków sponsorowanych, można zaplanować budżet przeznaczony na reklamę; reklamodawca płaci za kliknięcie tzw. “pay-per-click”, czyli ma pewność, ze jego reklama trafiła do osoby, która jest zainteresowana jego ofertą.

Pozycjonowanie jest skuteczne dla firm, które inwestują w markę, wizerunek, produkt, przy czym, nastawione są na osiąganie rezultatów w długim okresie czasu. Dzięki pozycjonowaniu Twoja strona internetowa może się wyświetlać jak najwyżej w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.